IP Kamera - Exteriér Interiér S PIR

IP kamera - exteriér interiér s PIR

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Elektro a elektroinstalace
Dodavatel:YALE
Cena:3299.00 Kč
IP kamera - exteriér interiér s PIR 4,5 (90%) 20 hodnocení

Kamera, vhodná i do exteriéru, nabízí vzdálený přístup pro živé sledování, komunikace v reálném čase, detekce pohybu a vestavěné bodové světlo a sirénu. Tato všestranná kamera chrání váš domov bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Kamera All In One je nyní certifikována pro použití se systémem Alexa, takže s ním hladce funguje. Můžete sledovat živě přenášený obraz a ovládat kameru přímo ze zařízení Echo Show, Fire TV, Fire Stick nebo Fire Tablets (Gen7 a vyšší). Sledování v reálném čase Živé streamování kdekoliv - můžete mít dokonalý přehled o tom, co se děje u vás doma, když jste pryč, díky okamžitým výstrahám aplikace. Můžete sledovat doručování poštovních zásilek, příchod a pobyt přátel nebo domácí mazlíčky. Pomocí obousměrného přenosu zvuku můžete s návštěvníkem u dveří mluvit, i když nejste doma. Bodový reflektor Bezpečnostní reflektor můžete zapínat, vypínat nebo nechat ho zapínat pouze při zjištění pohybu. Také můžete nastavit jeho jas podle svých potřeb Upozornění při detekování pohybu Vždy budete vědět, když se někdo zastaví u vašich dveří. Vložte do kamery SD kartu a zaznamenejte zachycený pohyb nebo připojte Yale Smart CCTV DVR, ať můžete zálohovat záznamy veškeré aktivity u vašich dveří. Maskování obrazu Zajistěte si, že budete dostávat upozornění na aktivity ve specifické oblasti před kamerou. Alarm se sirénou Vestavěná siréna se hodí k odrazení nežádoucích návštěv a podezřelých osob. Můžete ji zcela ovládat prostřednictvím aplikace Yale View. Vodotěsná Kameru, která má hodnocení IP65, můžete s použitím integrované konzole instalovat venku, nebo uvnitř jako volně stojící kameru. Noční vidění do vzdálenosti 10 m pro jasný obraz ve dne i v noci. Specifikace Rozlišení: Full HD 1080p (720p) Noční vidění: 10 m Frekvence: 2,4 GHz Připojení: Wi-Fi Zdroj: Napájení adaptér 230V/ 5V DC Délka kabelu: 3 m USB LED reflektor: 160 lumenů Siréna: 110 dB Slot na SD kartu: Max 128 GB (SD karta není přiložena) Další: Sebemonitorování, mikrofon, reproduktor


 • Smart Home CCTV Kit 2cam
  Smart Home CCTV Kit 2cam

  Kamery Yale Smart Home CCTV vám dává jistotu, že je váš domov bezpečně chráněn, i když jste mimo svůj domov. Sledujte svůj domov..

  8199.00 Kč
 • Smart Home WiFi outdoor kamera
  Smart Home WiFi outdoor kamera

  Smart Home CCTV WiFi kamera Kamera Yale Smart Home WIFI umožňuje živý streaming ve vysokém rozlišení, záznam, zálohování a funkce pro..

  3999.00 Kč
 • Smart Home CCTV kamera
  Smart Home CCTV kamera

  Kamera Yale Full HD1080p je doplněním řady Yale Smart Home CCTV, která umožňuje prohlížet a nahrávat reálné záběry z vaší..

  1299.00 Kč
 • Čidlo Kouře
  Čidlo Kouře

  ..

  639.00 Kč
 • Samostatna Ip Kamera – Pohybliva H2314
  Samostatna Ip Kamera – Pohybliva H2314

  Pohyblivá bezdrátová IP kamera je ideálním hlídačem vaší domácnosti. Díky vzdálenému přístupu se můžete kdykoliv podívat, co se doma..

  2319.00 Kč
 • Samostatna Ip Kamera – Staticka H2315
  Samostatna Ip Kamera – Staticka H2315

  Bezdrátová IP kamera s nočním přísvitem, vhodná do interiéru...

  1529.00 KčVybavení pro: Elektro a elektroinstalace Technika? V sekci technika | elektro a elektroinstalace | elektro | sledovací videokamery technika | elektro a elektroinstalace | programátory a senzory technika | elektro a elektroinstalace | elektro technika je možné objevit ip kamera - exteriér interiér s pir!
© 2021 Kontakt