Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O nás
O nás

 

Nabízíme Vám kvalitní mobilní telefony a smartphony nejprodávanějších značek na českém trhu. U nás můžete koupit mobil firem Alcatel, Nokia, myPhone, CPA Halo nebo Samsung Galaxy, HUAWEI, Honor, Apple, NUBIA aj.

Ucelený sortiment našeho e-shopu doplňuje příslušenství k mobilním telefonům (baterie, datové kabely, zadní kryty, pouzdra, ochranné folie, tvrzené skla, paměťové karty, powerBanky, sluchátka a další).

Samozřejmě zajistíme další výrobky z oblasti elektroniky např. MP3 a MP4 přehrávače, fotoaparáty, navigace, notebooky.

Jistě Vás zaujme rovněž nabídka servisu mobilních telefonů a další audiovizuální techniky (CD/DVD přehrávače, autorádia aj.). Naše servisní středisko provádí veškeré pozáruční opravy.


Společnost MABIL MOBIL s.r.o.
Naše společnost působí na trhu od roku 2003 a její působnost je protkána několika důležitými okamžiky, které výrazně ovlivnily její další vývoj. Celá historie společnosti Mabil Mobil s.r.o. je založena na prodeji mobilních telefonů a příslušenství k mobilním přístrojům. Významnou a neoddělitelnou součást naší činnosti představuje servis mobilních telefonů a dalších audiovizuálních přístrojů. Rádi bychom Vám přiblížili vývojové milníky našeho konání.


Zahájení činnosti (únor 2003)
Svou činnost jsme zahájili otevřením první kamenné prodejny v prostorách Obchodního centra Interspar Ostrava Dubina, které představuje významné nákupní středisko pro spádovou oblast sídliště Dubina a okolních městských částí Ostravy. Veškerou svou snahu jsme směřovali k poskytování vysoce profesionálních služeb, abychom uspokojili vysoké standardy nastavené v rámci spolupráce s tak významným obchodníkem, kterým společnost Spar nepochybně je. První prodejna se stala zároveň stavebním kamanem naší budované sítě obchodů s mobilními telefony.


Otevření druhé prodejny (leden 2006)
V průběhu prvních let provozu jsme pochopili velký význam kamenných prodejen v oboru, ve kterém se stále více prosazuje vzdálená komunikace se zákazníkem prostřednictvím elektronických médií. Proto jsme se chopili příležitosti a převzali jsme činnost zavedené prodejny mobilních telefonů v Obchodním centru Elán, umístěném v samém centru Havířova. Tato nová iniciativa přinesla pokrytí významného počtu zákazníků, kterým nabízíme stejně služby na vysoké kvalitativní úrovni.


Spuštění internetových stránek společnosti (červen 2006)
I přesto, že zastáváme názor, že osobní přístup k zákazníkovi mu přináší nejvyšší standard a přidanou hodnotu, považujeme internetovou prezentaci a obchodování za významný prvek nové informační společnosti. Z tohoto důvodu jsme spustili vlastní internetovou prezentaci s využitím moderního e-shopu. Náš e-shop je programován na míru našim potřebám a zajišťuje komfortní způsob obchodování našim zákazníkům. Všechny objednávky jsou ihned zpracovány našimi administrátory a následně vychystány a zaslány na adresu zákazníka. Jsme připraveni řešit i nejnáročnější požadavky našich zákazníků v rámci osobní komunikace na jedné z prodejen případně telefonicky.